Shitet banesa në Fushë Kosovë, afër shkollës ,,Mihail Grameno” , e gatshme për banim dhe e mobiluar tërësisht, gjendet në katin e 6-të.

 

Banesa ka 72 m2

-2 dhoma gjumi

-sallon me kuzhinë

-banjo

-shpajz

-korridor

 

Çmimi: 450 eur m2